point

point

 

Než začnete stavět

 

1. Výběr stavebního pozemku

Tvar, orientace a parametry pozemku zásadně ovlivňují dispozici rodinného domu, který lze na pozemku postavit. V případě, že ještě nemáte definitivně vybrán stavební pozemek pro realizaci Vašeho rodinného domu, je možné již tento krok konzultovat s námi. Tato konzultace pro Vás může mít zásadní význam při rozhodování se mezi několika pozemky. Můžeme poskytnout nezávislé posouzení pozemků vzhledem k náročnosti stavby.

 

2. Bezplatná předběžná cenová kalkulace

V případě, že již máte vybrán konkrétní stavební pozemek a dále máte základní představu o velikosti Vašeho rodinného domu, můžeme pro Vás bezplatně zpracovat předběžnou cenovou kalkulaci Vašeho rodinného domu v rozsahu, který Vám bude vyhovovat. Na základě informací o konkrétním pozemku a inženýrských sítích na něm nebo v blízkosti je možno v rámci této kalkulace spočítat náklady na vybudování základů, provedení přípojek inženýrských sítí, příjezdových a přístupových komunikací, zpevněných ploch, oplocení, atd.

 

3. Konzultace s projektantem

Dalším krokem je návštěva našeho projektanta, který z Vašich představ vytvoří návrh domu,který Vám bude vyhovovat. Náš projektant vyřídí vše potřebné ke stavebnímu povolení s přijatelnou cenou, která se pohybuje okolo 30-40tis. podle náročnosti domu. Projektant, který s námi spolupracuje, zná všechny náležitosti s výstavbou rodinných domů a je možné se detailně seznámit s výhodami, které dřevostavby nabízejí.

drevostavby vanek.cz drevostavby vanek.cz drevostavby vanek.cz
point

TOPlist
ver:wee.2011.002 přidán updatelist